środa, 16 lipca 2014

Osada Średniowieczna w Hucie Szklanej

Oto, co pragnę Wam dziś zaproponować:

Zapraszamy na niezwykłą i niezapomnianą podróż w czasie. W Osadzie Średniowiecznej w Hucie Szklanej leżącej u stóp Świętego Krzyża – w sercu Gór Świętokrzyskich - czekają wspaniałe przygody, emocjonujące spotkania z postaciami z przeszłości, tajemnicze wyprawy w poszukiwaniu skarbów.

Dzięki opowieściom rzemieślników sprzed wieków poznają Państwo bogactwo kulturowe, dziedzictwo historyczne Gór Świętokrzyskich, Świętokrzyskiego Parku Narodowego oraz legend, podań i rodzimej kultury ludowej. Czarownice z humorem opowiedzą legendy świętokrzyskie i wciągną w ciekawe osadowe gry terenowe oraz intrygujące zabawy i harce z elementami humoru i zdrowej rywalizacji, między innymi strzelanie z łuku, mega puzzle, zabawę „Tropy świętego jelenia”, grę „Mamy to w pamięci” i wiele innych, które na długo pozostawiają ślad w Państwa pamięci.
Zachęcamy również do skosztowania smakołyków serwowanych w karczmie Izba Dobrego Smaku znajdującej się przy Osadzie – nasz obiekt należy do sieci Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie!
Czekamy na Państwa codziennie w okresie od kwietnia do października w godzinach 10-18.
Zapraszamy także na wspaniałe imprezy: 15 sierpnia – IV Świętokrzyskie Święto Zalewajki (Osada Średniowieczna) 7 września – Święty Krzyż – poświęcenie odbudowanej wieży kościelnej (udostępnianej jako punkt widokowy) 14 września – Wiejskie Wesele (Osada Średniowieczna)
Rezerwacje i szczegółowe informacje tel. 41/2608151 do 56

zamowienie@bieliny.pl

www.osadasredniowieczna.eu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz